Historia Firmy

Początek XtraPlan

XtraPlan Polska Sp. z o.o powstał w 2015 w Warszawie w Polsce jako oddział XtraPlan Inc.

Xtraplan Inc. jest firmą publiczną nie notowaną na publicznym rynku finansowym zajmującą się rozwojem podmiotów gospodarczych, specjalizującą się w rozwoju domen e-commerce, programów lojalnościowych dla sektora MŚP. Xtraplan świadczy także usługi z zakresu eMarketingu, zakupów online w centrach handlowych, członkowskie nagrody konsumenckie i programy rekomendacyjne. Inc. została założona w 1999 roku i ma siedzibę w Boca Raton na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

XtraPlan Inc. w Baca Raton, obsługuje wszystkie działania związane z rozwojem, szkoleniami, marketingiem i operacjami, a także zapewnia bazę dla międzynarodowych partnerów Spółki obsługujących karty oraz dla zespołu wspierającego Opiekunów Klienta.

Prawnie zastrzeżone programy i protokoły Spółki zapewniają kluczowe usługi za pośrednictwem międzynarodowej sieci dedykowanych Opiekunów Klienta i są powiązane z bankami, wydawcami kart debetowych oraz innymi instytucjami finansowymi oferującymi kompleksową i spójną sieć, która optymalizuje doświadczenie partnerów biznesowych i indywidualnych konsumentów.

Integrowanie Klientów i Partnerów Biznesowych

Xtraplan łączy klientów indywidualnych i lokalne firmy dzięki unikalnym cyfrowym rozwiązaniom w celu stworzenia wzajemnie korzystnych relacji handlowych. Korzystając z usług i programów XtraPlan, indywidualni konsumenci mogą korzystać z doskonałej obsługi klienta i specjalnych ofert, a firmy mogą zwiększać zyski, bazę klientów i zaoszczędzić na kosztach reklamy marketingowej.

.

Jak To Robimy 
Z XtraPlan będziesz korzystał z tych samych narzędzi jakie posiadają wielkie korporacje
 

Programy XtraPlan dla MŚP obejmują innowacje w zakresie e-komunikacji, e-handlu, ankiet badających satysfakcję konsumentów, programów lojalnościowych i programów nagród oraz lokalnych rynków zakupów.

W celu zapewnienia dynamicznej współpracy między nabywcą a sprzedawcą, spółka zawarła umowy o współpracy z szerokim gremium usługodawców, którzy zapewniają całodobowy dostęp do wszystkich programów wspierajacych sprzedaż i zatrudnienie.

XtraPlan zawarł umowę z eMerchantPay Corporation na świadczenie usług płatności kartą kredytową i debetową. Partner XtraPlan. Firma eMerchantPay Corporation jest częścią międzynarodowej grupy spółek eMerchantPay (www.emerchantpay.com).

loading